Miejsce Forum :  ADN Centrum Konferencyjne   Browary Warszawskie  ul. Grzybowska 56 WEJŚCIE B

Wybrane wykłady online !

O Forum Wolontariatu

III Forum Wolontariatu to kolejne już ogólnopolskie spotkanie z udziałem wolontariuszy, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych zaangażowanych w działania wolontariackie. Podczas Forum odbędą się spotkania, warsztaty, debaty, których celem jest przede wszystkim umożliwienie uczestnikom zdobycia wiedzy, profesjonalizację ich działań oraz doskonalenie form kooperacji z wolontariuszami. Uczestnicy wydarzenia poza częścią teoretyczną wezmą także udział w działaniach praktycznych w czasie wizyt studyjnych w wybranych placówkach współpracujących z wolontariuszami. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń, praktyk, podzielania się wiedzą i pomysłami w zakresie organizacji wolontariatu.

Gościem specjalnym Forum będzie prof. Piotr Gliński, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Przewodniczący Komitetu ds. Pożytku Publicznego.

Organizatorem III Forum Wolontariatu jest biuro programu „Korpus Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030” realizowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Zapraszamy do zapoznania się z galeria zdjęć, zapisem wybranych debat i relacji z przebiegu poprzednich Forów w latach 2019 i 2020.

Poprzednie edycje


I Forum Wolontariatu 2019

II Forum Wolontariatu 2020